Podsumowanie
Świdry ziemne Cat® są przeznaczone do wiercenia otworów pod podstawy, ogrodzenia, drogowskazy oraz sadzenie drzew i krzewów w ramach prac budowlanych, rolniczych i inżynieryjnych.
Najważniejsze dane
Świdry ziemne Cat® są przeznaczone do wiercenia otworów pod podstawy, ogrodzenia, drogowskazy oraz sadzenie drzew i krzewów w ramach prac budowlanych, rolniczych i inżynieryjnych.
Wyświetlanie 1-6 z 6
| Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu | 815 lb/ft 1105 N·m |
| Sposób napędu | Silnik gerotorowy — napęd bezpośredni Silnik gerotorowy — napęd bezpośredni |
| Konstrukcja wspornika montażowego | Mocowanie sworzniowe do minikoparek 1-tonowych Mocowanie sworzniowe do minikoparek 1-tonowych |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 75-90 l/min (20-24 gal/min) 75-90 l/min (20-24 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 105-150 barów (1523-2176 psi) 105-150 barów (1523-2176 psi) |
| Szerokość całkowita – ze wspornikiem | 11 in 280 mm |
| Długość całkowita – ze wspornikiem | 11 in 280 mm |
| Wysokość całkowita | 35.4 in 900 mm |
| Średnica obudowy | 11 in 280 mm |
| Zakres obrotu (do przodu/do tyłu) | 36 stopni 36 stopni |
| Zakres kąta obrotu (w lewo/w prawo) | 76 stopni 76 stopni |
| Masa | 174.2 lb 79 kg |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 24 in³ 393 cm³ |
| Prędkość końcówki przy maksymalnym przepływie | 191 obr./min 191 obr./min |
| Rozmiar sześciokątnego wału wyjściowego | 2 in 51 mm |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Świder ziemny Cat® podczas pracy ma kompaktowej ładowarce kołowej 908M
Świder ziemny Cat® podczas pracy na miniładowarce gąsienicowej 277D