| Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu | 5034.6 lb/ft 6826 N·m |
| Sposób napędu | Silnik gerotorowy – podwójna przekładnia planetarna Silnik gerotorowy – podwójna przekładnia planetarna |
| Konstrukcja wspornika montażowego | Złącze osprzętu ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze osprzętu ładowarki ze sterowaniem burtowym |
| Wymagany układ hydrauliczny | XPS o dużym natężeniu przepływu XPS o dużym natężeniu przepływu |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 95–130 l/min (25–34 gal/min) 95–130 l/min (25–34 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 207–290bar (3002–4206psi) 207–290bar (3002–4206psi) |
| Szerokość całkowita – ze wspornikiem | 45.4 in 1152 mm |
| Długość całkowita – ze wspornikiem | 23.5 in 598 mm |
| Wysokość całkowita | 38.5 in 978 mm |
| Średnica obudowy | 9.9 in 252 mm |
| Zakres kąta obrotu | 102 stopni 102 stopni |
| Zakres obrotu (do przodu/do tyłu) | 120 stopni 120 stopni |
| Zakres kąta obrotu (w lewo/w prawo) | 102 stopni 102 stopni |
| Masa | 401.2 lb 182 kg |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 3 in³ 44 cm³ |
| Prędkość końcówki przy maksymalnym przepływie | 81obr./min 81obr./min |
| Rozmiar sześciokątnego wału wyjściowego | 2 in 51 mm |
Świdry ziemne A68, złącze do ładowarek o sterowaniu burtowym
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu
- 5034.6 lb/ft
- 6826 N·m
- Sposób napędu
- Silnik gerotorowy – podwójna przekładnia planetarna
- Silnik gerotorowy – podwójna przekładnia planetarna
- Konstrukcja wspornika montażowego
- Złącze osprzętu ładowarki ze sterowaniem burtowym
- Złącze osprzętu ładowarki ze sterowaniem burtowym
Podsumowanie
Świdry ziemne Cat® są przeznaczone do wiercenia otworów pod podstawy, ogrodzenia, drogowskazy oraz sadzenie drzew i krzewów w ramach prac budowlanych, rolniczych i inżynieryjnych.
Najważniejsze cechy w skrócie
- Model A23 jest wyposażony w dwukierunkowy gerotorowy silnik hydrauliczny z regulacją prędkości obrotowej zapewniający optymalną prędkość obrotową wiertła i optymalny wyjściowy moment obrotowy w zakresie od małych do umiarkowanych obciążeń roboczych.
- Świder ziemny A41 jest wyposażony w dwukierunkowy gerotorowy silnik hydrauliczny z regulacją prędkości obrotowej, zamocowany do umieszczonej przekładni planetarnej w celu zapewnienia optymalnej prędkości obrotowej wiertła i optymalnego wyjściowego momentu obrotowego w zakresie od umiarkowanych do dużych obciążeń roboczych.
- Świder ziemny A68 jest wyposażony w dwukierunkowy hydrauliczny silnik przekładniowy z regulacją prędkości obrotowej, zamocowany do przekładni planetarnej w celu zapewnienia optymalnej prędkości obrotowej wiertła i optymalnego wyjściowego momentu obrotowego w zastosowaniach wymagających wiercenia w zakresie od umiarkowanych do dużych obciążeń roboczych, z wysoką wydajnością.
Dane techniczne produktu A68, złącze do ładowarek o sterowaniu burtowym
Zobacz, jak A68, złącze do ładowarek o sterowaniu burtowym wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Świdry ziemne
A68, złącze do ładowarek o sterowaniu burtowym
Wybrano
- Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu
- 5034.6 lb/ft
- 6826 N·m
- Sposób napędu
- Silnik gerotorowy – podwójna przekładnia planetarna
- Silnik gerotorowy – podwójna przekładnia planetarna
- Konstrukcja wspornika montażowego
- Złącze osprzętu ładowarki ze sterowaniem burtowym
- Złącze osprzętu ładowarki ze sterowaniem burtowym
Świdry ziemne
A41, minikoparki 5-tonowe
- Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu
- 3038.8 lb/ft
- 4120 N·m
- Sposób napędu
- Silnik gerotorowy — pojedyncza planetarna przekładnia redukcyjna
- Silnik gerotorowy — pojedyncza planetarna przekładnia redukcyjna
- Konstrukcja wspornika montażowego
- Mocowanie sworzniowe do minikoparek 5-tonowych
- Mocowanie sworzniowe do minikoparek 5-tonowych
Świdry ziemne
A68, z mocowaniem sworzniowym
- Moment obrotowy wału napędowego przy maksymalnym ciśnieniu
- 5037.5 lb/ft
- 6830 N·m
- Sposób napędu
- Silnik gerotorowy – podwójna planetarna przekładnia redukcyjna
- Silnik gerotorowy – podwójna planetarna przekładnia redukcyjna
- Konstrukcja wspornika montażowego
- Do koparko-ładowarki 415-444 z mocowaniem sworzniowym
- Do koparko-ładowarki 415-444 z mocowaniem sworzniowym
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Widok 360°
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Świder ziemny Cat® podczas pracy ma kompaktowej ładowarce kołowej 908M
Świder ziemny Cat® podczas pracy na miniładowarce gąsienicowej 277D
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla A68, złącze do ładowarek o sterowaniu burtowym
Zobacz więcej ofert