| Szerokość całkowita | 78.4 in 1992 mm |
| Szerokość lemiesza | 78 in 1981 mm |
| Szerokość — pełne odchylenie | 68.8 in 1747 mm |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 50–86 l/min (13–23 gal/min) 50–86 l/min (13–23 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 180–230 barów (2600–3340 psi) 180–230 barów (2600–3340 psi) |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Długość całkowita | 88.4 in 2246 mm |
| Ogólna wysokość z masztami | 104.4 in 2652 mm |
| Wysokość całkowita | 41.2 in 1046 mm |
| Masa | 1970.9 lb 894 kg |
| Zakres kąta przechyłu +/- | 15 stopni 15 stopni |
| Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego | 30 stopni 30 stopni |
| Wysokość lemiesza | 17 in 431 mm |
| Prześwit | 6 in 152 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4 in 102 mm |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Lemiesze równiarki GB120, Smart
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość całkowita
- 78.4 in
- 1992 mm
- Szerokość lemiesza
- 78 in
- 1981 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 68.8 in
- 1747 mm
Podsumowanie
Lemiesze równiarki Cat® z technologią Smart służą do cięcia, przenoszenia i profilowania ziemi, żwiru, piachu i praktycznie każdego innego materiału służącego jako podłoże.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu GB120, Smart
Zobacz, jak GB120, Smart wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Lemiesze
GB120, Smart
Wybrano
- Szerokość całkowita
- 78.4 in
- 1992 mm
- Szerokość lemiesza
- 78 in
- 1981 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 68.8 in
- 1747 mm
Lemiesze
GB124, Smart
- Szerokość całkowita
- 96.4 in
- 2449 mm
- Szerokość lemiesza
- 96 in
- 2438 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 84.4 in
- 2143 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Widok 360°
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony