| Szerokość lemiesza | 84 in 2134 mm |
| Szerokość — pełne odchylenie | 76.7 in 1949 mm |
| Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego | 30 stopni 30 stopni |
| Wysokość lemiesza | 24.2 in 614 mm |
| Szerokość krawędzi tnącej | 86.5 in 2198 mm |
| Długość | 29.6 in 753 mm |
| Masa | 729.7 lb 331 kg |
| Grubość krawędzi tnącej | 0.6 in 16 mm |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 42–86 l/min (11–23 gal/min) 42–86 l/min (11–23 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 145–235bar (2100–3400psi) 145–235bar (2100–3400psi) |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
Lemiesze kątowe – do maszyn o niewielkich rozmiarach 2134mm (84cale)
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość lemiesza
- 84 in
- 2134 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 76.7 in
- 1949 mm
- Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego
- 30 stopni
- 30 stopni
Podsumowanie
Wytrzymała konstrukcja o dużej pojemności umożliwia przemieszczanie ziemi, żwiru, obornika i śniegu.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2134mm (84cale)
Zobacz, jak 2134mm (84cale) wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Lemiesze
2134mm (84cale)
Wybrano
- Szerokość lemiesza
- 84 in
- 2134 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 76.7 in
- 1949 mm
- Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego
- 30 stopni
- 30 stopni
Lemiesze
1829 mm (72 in)
- Szerokość lemiesza
- 72 in
- 1829 mm
- Szerokość — pełne odchylenie
- 66.3 in
- 1685 mm
- Maksymalny kąt ustawienia lemiesza — w prawo lub w lewo od położenia środkowego
- 30 stopni
- 30 stopni
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Widok 360°
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Lemiesz Cat® podczas pracy