| Szerokość całkowita | 79.7 in 2025 mm |
| Szerokość urabiania | 78 in 1981 mm |
| Maksymalna średnica cięcia | 3 in 76 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Długość całkowita | 92.4 in 2346 mm |
| Wysokość całkowita | 21.3 in 542 mm |
| Masa | 1161.8 lb 527 kg |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 57–87 l/min (15–23 gal/min) 57–87 l/min (15–23 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 150–230bar (2176–3340psi) 150–230bar (2176–3340psi) |
| Prędkość końcówki (zależna od przepływu) | 3417–5246 m/min (11210–17211 ft/min) 3417–5246 m/min (11210–17211 ft/min) |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 8.5 in³/obr 140 cm³/obr. |
| Moment obrotowy wału napędowego | 217–329 N.m (160–243 lb/ft) 217–329 N.m (160–243 lb/ft) |
Kosy poziome BR120
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość całkowita
- 79.7 in
- 2025 mm
- Szerokość urabiania
- 78 in
- 1981 mm
- Maksymalna średnica cięcia
- 3 in
- 76 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu BR120
Zobacz, jak BR120 wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Kosy poziome
BR120
Wybrano
- Szerokość całkowita
- 79.7 in
- 2025 mm
- Szerokość urabiania
- 78 in
- 1981 mm
- Maksymalna średnica cięcia
- 3 in
- 76 mm
Kosy poziome
BR118
- Szerokość całkowita
- 74 in
- 1880 mm
- Szerokość urabiania
- 72 in
- 1829 mm
- Maksymalna średnica cięcia
- 3 in
- 76 mm
Kosy poziome
BR318
- Szerokość całkowita
- 74 in
- 1880 mm
- Szerokość urabiania
- 72 in
- 1829 mm
- Maksymalna średnica cięcia
- 3 in
- 76 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony