Overzicht
C7.1-scheepsvoortstuwingsmotor (EPA Tier 3 / IMO II (VS))
Belangrijke specificaties
| Vermogensbereik | 280-425 bhp (209-317 bkW) 280-425 bhp (209-317 bkW) |
| Toerentalbereik | 2300 - 2700 tpm 2300 - 2700 tpm |
| Emissies | US EPA Tier 3, IMO II, RCD II, China II US EPA Tier 3, IMO II, RCD II, China II |
| Configuratie | Viertakt lijndieselmotor met 6 cilinders Viertakt lijndieselmotor met 6 cilinders |
| Cilinderinhoud | 428 in³ 7.01 L |
| Aanzuiging | Turbocharged nakoeling Turbocharged nakoeling |
| Regulateur | Elektronisch (A5E2 V2 ECM) Elektronisch (A5E2 V2 ECM) |
| Vliegwielhuis | SAE No. 03 SAE No. 03 |
| Boring | 4.13 in 105 mm |
| Slag | 5.31 in 135 mm |
| Inhoud | 20 L (5.3 gal) 20 L (5.3 gal) |
| Olieverversingsinterval | 500 uur 500 uur |
| Rotatie | Linksom gezien vanuit vliegwieluiteinde Linksom gezien vanuit vliegwieluiteinde |
| Koeling | Warmtewisselaar of kielkoeler Warmtewisselaar of kielkoeler |
| Nominaal motortoerental | 2300 - 2700 tpm 2300 - 2700 tpm |
| Droog gewicht | 1676 lb 760 kg |
| Hoogte | 34.5 in 876 mm |
| Lengte | 43.1 in 1095 mm |
| Breedte | 31.4 in 798 mm |
Gebruik het vergelijkingshulpmiddel om gedetailleerde specificaties van Cat en concurrerende modellen te vergelijken.
VERGELIJK ALLE MODELLENC7.1 voortstuwingsmotor met groot prestatievermogen
Maak kennis met de nieuwe C7.1 commerciële voortstuwingsmotor