Nominaal vermogen
| Vermogensbereik | 1,281 - 2,552 bhp 1,281 - 2,552 bhp |
Belangrijke specificaties
De Cat® 3512C motor voor scheepsaandrijving presteert optimaal onder zware bedrijfsomstandigheden. Deze motorfamilie is ontworpen om maximale aandrijfkracht te bieden voor uw geïnvesteerde euro's en voor een breed bereik aan beschikbare motorvermogens, configuraties voor standaard en omgekeerd draaien. De motor vereist geen uitlaatgasnabehandeling en functioneert in combinatie met een efficiënt brandstofverbruik. Deze motor is leverbaar voor naleving van de IMO II- of de China Stage II- emissienorm en maakt deze tot de uitgelezen keuze als aandrijfmotor voor sleepboten, vaartuigen voor overheidstoezicht en andere bedrijfsvaartuigen.
| Vermogensbereik | 1,281 - 2,552 bhp 1,281 - 2,552 bhp |
| Toerentalbereik | 1200 - 1800 tpm 1200 - 1800 tpm |
| Emissies | IMO II, China II IMO II, China II |
| Aanzuiging | Aanzuiger met dubbele turbocharger Aanzuiger met dubbele turbocharger |
| Boring | 6.69 in 170 mm |
| Slag | 7.48 in 190 mm |
| Slag - HD | 8.46 in 215 mm |
| Cilinderinhoud | 3161 in³ 51.8 L |
| Slagvolume - HD | 3574 in³ 58.6 L |
| Draairichting gezien vanuit vliegwieluiteinde | Linksom of rechtsom Linksom of rechtsom |
| Configuratie | Viertakt V-12 dieselmotor Viertakt V-12 dieselmotor |
| Maximale lengte | 102 in 2590 mm |
| Maximale breedte | 80.2 in 2037 mm |
| Minimaal droog gewicht | 14400 lb 6532 kg |
| Minimale breedte | 80.2 in 2037 mm |
| Minimale hoogte | 75 in 1904 mm |
| Minimale lengte | 102 in 2590 mm |
| Maximale hoogte | 75 in 1904 mm |
| Maximaal droog gewicht | 16340 lb 7411 kg |
| Lengte - Motor | 111.1 in 222.2 mm |