Översikt
Används för städning av parkeringsplatser, industrier, sågverk, landningsbanor, gator, uppfarter och körbanor.
Huvudspecifikationer
Används för städning av parkeringsplatser, industrier, sågverk, landningsbanor, gator, uppfarter och körbanor.
Visar 1-6 av 9
| Total bredd | 106.3 tum 2700 mm |
| Sopbredd | 98.4 tum 2500 mm |
| Borstdiameter | 27.6 tum 700 mm |
| Hydraulik | Standardflöde Standardflöde |
| Höjd | 51.2 tum 1300 mm |
| Längd | 60.4 tum 1535 mm |
| Vikt | 970 lb 440 kg |
| Optimalt hydraulflöde | 40–150 l/min (11–40 gpm) 40–150 l/min (11–40 gpm) |
| Optimalt hydraultryck | 150–260 bar (2 176–3 771 psi) 150–260 bar (2 176–3 771 psi) |
| Motordeplacement | 11.9 in³/rev 195 cm³/rev |
| Borsthastighet vid maximalt flöde | 385 rpm 385 rpm |
| Sopbredd – vinklad (±30 grader) | 86.6 tum 2200 mm |
| Total bredd – vinklad (±30 grader) | 94.5 tum 2400 mm |
| Drivmetod | Direktdrivning Direktdrivning |
| Typ av gränssnitt | Kräver krokgrupp Kräver krokgrupp |
| Spänningstyp | 12 V 12 V |
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger