Översikt
Cat®:s uppsamlingsborstar samlar upp smuts och skräp från allehanda underlag.
Huvudspecifikationer
Visar 1-6 av 13
| Total bredd | 78.3 tum 1990 mm |
| Sopbredd | 60 tum 1524 mm |
| Borstdiameter | 26 tum 660 mm |
| Hydraulik | Standardflöde Standardflöde |
| Höjd | 34.3 tum 872 mm |
| Längd | 72.3 tum 1837 mm |
| Vikt | 1159.6 lb 526 kg |
| Optimalt hydraultryck | 145-235 bar (2100-3400 psi) 145-235 bar (2100-3400 psi) |
| Motordeplacement | 24.7 in³/rev 405 cm³/rev |
| Borsthastighet vid maximalt flöde | 199 rpm 199 rpm |
| Trågkapacitet | 0.5 yd³ 0.4 m³ |
| Drivmetod | Direktdrivning Direktdrivning |
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Cat®:s uppsamlingsborste i arbete (visas med tillvalen dammkontrollsats, vattentanksats och rännstensborste)
Cat®:s vinklingsbara sopborste och universalborste för kompakt utrustning i arbete
Cat®-borstar i arbete
Översikt över Cat®:s uppsamlingsborste och universalborste
Ett tillbehör för varje jobb – arbetsredskap från Cat®