| Total bredd | 106 tum 2700 mm |
| Sopbredd | 98.4 tum 2500 mm |
| Borstdiameter | 27.6 tum 700 mm |
| Hydraulik | Standardflöde Standardflöde |
| Höjd | 51.2 tum 1300 mm |
| Längd | 60.4 tum 1535 mm |
| Vikt | 948 lb 430 kg |
| Optimalt hydraulflöde | 40–150 l/min (11–40 gal/min) 40–150 l/min (11–40 gal/min) |
| Optimalt hydraultryck | 150–260 bar (2 176–3 771 psi) 150–260 bar (2 176–3 771 psi) |
| Motordeplacement | 11.9 in³/rev 195 cm³/rev |
| Borsthastighet vid maximalt flöde | 385 RPM 385 RPM |
| Sopbredd – vinklad (±30 grader) | 86.6 tum 2200 mm |
| Total bredd – vinklad (±30 grader) | 94.5 tum 2400 mm |
| Drivmetod | Direktdrivning Direktdrivning |
| Typ av gränssnitt | Verktyg Verktyg |
Vinklingsbara sopborstar BA25 manuell, polypropylene/ståltråd
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Total bredd
- 106 tum
- 2700 mm
- Sopbredd
- 98.4 tum
- 2500 mm
- Borstdiameter
- 27.6 tum
- 700 mm
Översikt
Används för städning av parkeringsplatser, industrier, sågverk, landningsbanor, gator, uppfarter och körbanor.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för BA25 manuell, polypropylene/ståltråd
Jämför BA25 manuell, polypropylene/ståltråd med produkter som ofta jämförs.
Borstar
BA25 manuell, polypropylene/ståltråd
Vald
- Total bredd
- 106 tum
- 2700 mm
- Sopbredd
- 98.4 tum
- 2500 mm
- Borstdiameter
- 27.6 tum
- 700 mm
Borstar
BA25, hydraulisk, 24 V
- Total bredd
- 106 tum
- 2700 mm
- Sopbredd
- 98.4 tum
- 2500 mm
- Borstdiameter
- 27.6 tum
- 700 mm
Borstar
BA30 Hydraulic, 24V
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
360°-visning
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger