| Total bredd | 92 tum 2336 mm |
| Sopbredd | 82.7 tum 2100 mm |
| Borstdiameter | 32.1 tum 815 mm |
| Hydraulik | Standardflöde med 14 stift Standardflöde med 14 stift |
| Höjd | 35.2 tum 893 mm |
| Längd | 61.4 tum 1560 mm |
| Vikt | 919.3 lb 417 kg |
| Optimalt hydraulflöde | 42–87 l/min (11–23 gallon/min) 42–87 l/min (11–23 gallon/min) |
| Optimalt hydraultryck | 145–235 bar (2 100–3 400 psi) 145–235 bar (2 100–3 400 psi) |
| Motordeplacement | 24.1 in³/rev 395 cm³/rev |
| Borsthastighet vid maximalt flöde | 200 rpm 200 rpm |
| Sopbredd – vinklad (±30 grader) | 71.7 tum 1820 mm |
| Total bredd – vinklad (±30 grader) | 79.5 tum 2020 mm |
| Drivmetod | Direktdrivning Direktdrivning |
| Typ av gränssnitt | Samma som på slirstyrda lastare Samma som på slirstyrda lastare |
| Huvförlängning som tillval | 55.1 lb 25 kg |
Vinklingsbara sopborstar BA121, hydraulisk
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Total bredd
- 92 tum
- 2336 mm
- Sopbredd
- 82.7 tum
- 2100 mm
- Borstdiameter
- 32.1 tum
- 815 mm
Översikt
Används för städning av parkeringsplatser, industrier, sågverk, landningsbanor, gator, uppfarter och körbanor.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för BA121, hydraulisk
Jämför BA121, hydraulisk med produkter som ofta jämförs.
Borstar
BA121, hydraulisk
Vald
- Total bredd
- 92 tum
- 2336 mm
- Sopbredd
- 82.7 tum
- 2100 mm
- Borstdiameter
- 32.1 tum
- 815 mm
Borstar
BA118C Manuell
- Total bredd
- 104 tum
- 2637 mm
- Sopbredd
- 83 tum
- 2119 mm
- Borstdiameter
- 32 tum
- 815 mm
Borstar
BA121 hydraulisk, polypropen
- Total bredd
- 92 tum
- 2336 mm
- Sopbredd
- 82.7 tum
- 2100 mm
- Borstdiameter
- 32.1 tum
- 815 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger