Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Belangrijke specificaties
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Weergave 1-6 van 15
| Werkbreedte | 23.6 in 600 mm |
| Maximale snijdiepte | 6.7 in 170 mm |
| Vereiste hydrauliek | XHP/XE XHP/XE |
| Totale breedte | 73.1 in 1858 mm |
| Totale lengte | 50 in 1270 mm |
| Totale hoogte | 37.4 in 951 mm |
| Gewicht | 2176 lb 987 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 136-150 L/min (36-40 US-GalL/min) 136-150 L/min (36-40 US-GalL/min) |
| Optimale hydraulische druk | 250-280 bar (3630-4000 psi) 250-280 bar (3630-4000 psi) |
| Trommeltoerental | 133 tpm 133 tpm |
| Optionele trommelbreedten/-diepten | Niet van toepassing Niet van toepassing |
| Kantelhoekbereik +/- | 6.5° links/rechts 6.5° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 25.6 in 650 mm |
| Conische bits | 54 54 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts