| Werkbreedte | 39.4 in 1000 mm |
| Maximale snijdiepte | 8.7 in 220 mm |
| Vereiste hydrauliek | Hoge capaciteit XPS Hoge capaciteit XPS |
| Totale breedte | 73.1 in 1858 mm |
| Totale lengte | 59 in 1498 mm |
| Totale hoogte | 43.3 in 1099 mm |
| Gewicht | 3838.2 lb 1741 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 98-125 L/min (26-33 gpm) 98-125 L/min (26-33 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 230-280 bar (3300-4000 psi) 230-280 bar (3300-4000 psi) |
| Trommeltoerental | 111 tpm 111 tpm |
| Kantelhoekbereik +/- | 5.5° links/rechts 5.5° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 25.6 in 650 mm |
| Conische bits | 66 66 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
Asfaltfrezen PC310 XD
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Werkbreedte
- 39.4 in
- 1000 mm
- Maximale snijdiepte
- 8.7 in
- 220 mm
- Vereiste hydrauliek
- Hoge capaciteit XPS
- Hoge capaciteit XPS
Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor PC310 XD
Vergelijk PC310 XD met vaak vergeleken producten.
Asfaltfrezen
PC310 XD
Geselecteerd
- Werkbreedte
- 39.4 in
- 1000 mm
- Maximale snijdiepte
- 8.7 in
- 220 mm
- Vereiste hydrauliek
- Hoge capaciteit XPS
- Hoge capaciteit XPS
Asfaltfrezen
PC310
- Werkbreedte
- 39.4 in
- 1000 mm
- Maximale snijdiepte
- 5.1 in
- 130 mm
- Vereiste hydrauliek
- Hoge capaciteit XPS
- Hoge capaciteit XPS
Asfaltfrezen
PC35
- Werkbreedte
- 13.8 in
- 350 mm
- Maximale snijdiepte
- 4.7 in
- 120 mm
- Vereiste hydrauliek
- 1e extra
- 1e extra
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts