Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Belangrijke specificaties
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Weergave 1-6 van 15
| Werkbreedte | 23.6 in 600 mm |
| Maximale snijdiepte | 6.7 in 170 mm |
| Vereiste hydrauliek | Hoge capaciteit Hoge capaciteit |
| Totale breedte | 73.1 in 1858 mm |
| Totale lengte | 56.4 in 1432 mm |
| Totale hoogte | 36.6 in 930 mm |
| Gewicht | 2685.2 lb 1218 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 98-125 L/min (26-33 gpm) 98-125 L/min (26-33 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 230-280 bar (3300-4000 psi) 230-280 bar (3300-4000 psi) |
| Trommeltoerental | 149 tpm 149 tpm |
| Optionele trommelbreedten/-diepten | 80/200, 150/200, 300/200, 450/200, 600/170 mm (3/8, 6/8, 12/8, 18/8, 24/7 in) 80/200, 150/200, 300/200, 450/200, 600/170 mm (3/8, 6/8, 12/8, 18/8, 24/7 in) |
| Kantelhoekbereik +/- | 8° links/rechts 8° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 29.5 in 750 mm |
| Conische bits | 54 54 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
| Inhoud van watertank | 42.3 gal (US) 160 L |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts