Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Belangrijke specificaties
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Weergave 1-6 van 15
| Werkbreedte | 13.8 in 350 mm |
| Maximale snijdiepte | 5.9 in 150 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Totale breedte | 68 in 1728 mm |
| Totale lengte | 44 in 1117 mm |
| Totale hoogte | 37 in 941 mm |
| Gewicht | 1503.6 lb 682 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 60-80 L/min (16-22 gpm) 60-80 L/min (16-22 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 210-230 bar (3050-3300 psi) 210-230 bar (3050-3300 psi) |
| Trommeltoerental | 181 tpm 181 tpm |
| Optionele trommelbreedten/-diepten | 400/150 mm (16/6 in) 400/150 mm (16/6 in) |
| Kantelhoekbereik +/- | 8,5° links/rechts 8,5° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 25.6 in 650 mm |
| Conische bits | 36 36 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts