| Werkbreedte | 47.2 in 1200 mm |
| Maximale snijdiepte | 5.1 in 130 mm |
| Vereiste hydrauliek | XHP/XE XHP/XE |
| Totale breedte | 73.1 in 1858 mm |
| Totale lengte | 44.9 in 1140 mm |
| Totale hoogte | 36.8 in 935 mm |
| Gewicht | 2557.4 lb 1160 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 136-150 L/min (36-40 US-GalL/min) 136-150 L/min (36-40 US-GalL/min) |
| Optimale hydraulische druk | 250-280 bar (3630-4000 psi) 250-280 bar (3630-4000 psi) |
| Trommeltoerental | 148 tpm 148 tpm |
| Kantelhoekbereik +/- | 6.5° links/rechts 6.5° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 20.3 in 515 mm |
| Conische bits | 90 90 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
Asfaltfrezen PC412
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Werkbreedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Maximale snijdiepte
- 5.1 in
- 130 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor PC412
Vergelijk PC412 met vaak vergeleken producten.
Asfaltfrezen
PC412
Geselecteerd
- Werkbreedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Maximale snijdiepte
- 5.1 in
- 130 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
Asfaltfrezen
PC408
- Werkbreedte
- 29.5 in
- 750 mm
- Maximale snijdiepte
- 6.7 in
- 170 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
Asfaltfrezen
PC45
- Werkbreedte
- 17.7 in
- 450 mm
- Maximale snijdiepte
- 5.9 in
- 150 mm
- Vereiste hydrauliek
- 1e extra
- 1e extra
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts