| Werkbreedte | 29.5 in 750 mm |
| Maximale snijdiepte | 6.7 in 170 mm |
| Vereiste hydrauliek | XHP/XE XHP/XE |
| Totale breedte | 73.1 in 1858 mm |
| Totale lengte | 50 in 1270 mm |
| Totale hoogte | 37.4 in 951 mm |
| Gewicht | 2303.8 lb 1045 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 136-150 L/min (36-40 US-GalL/min) 136-150 L/min (36-40 US-GalL/min) |
| Optimale hydraulische druk | 250-280 bar (3630-4000 psi) 250-280 bar (3630-4000 psi) |
| Trommeltoerental | 133 tpm 133 tpm |
| Kantelhoekbereik +/- | 6.5° links/rechts 6.5° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 25.6 in 650 mm |
| Conische bits | 60 60 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
Asfaltfrezen PC408
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Werkbreedte
- 29.5 in
- 750 mm
- Maximale snijdiepte
- 6.7 in
- 170 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor PC408
Vergelijk PC408 met vaak vergeleken producten.
Asfaltfrezen
PC408
Geselecteerd
- Werkbreedte
- 29.5 in
- 750 mm
- Maximale snijdiepte
- 6.7 in
- 170 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
Asfaltfrezen
PC406 met water
- Werkbreedte
- 23.6 in
- 600 mm
- Maximale snijdiepte
- 6.7 in
- 170 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
Asfaltfrezen
PC412
- Werkbreedte
- 47.2 in
- 1200 mm
- Maximale snijdiepte
- 5.1 in
- 130 mm
- Vereiste hydrauliek
- XHP/XE
- XHP/XE
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts