Overzicht
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Belangrijke specificaties
De trommel met hoog toerental en de conische bits verwijderen snel asfalt en beton vóór het aanbrengen van een nieuwe deklaag.
Weergave 1-6 van 15
| Werkbreedte | 23.6 in 600 mm |
| Maximale snijdiepte | 9.8 in 250 mm |
| Vereiste hydrauliek | Hoge capaciteit XPS Hoge capaciteit XPS |
| Totale breedte | 73.1 in 1858 mm |
| Totale lengte | 62 in 1576 mm |
| Totale hoogte | 43.8 in 1113 mm |
| Gewicht | 3108.5 lb 1410 kg |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 98-125 L/min (26-33 gpm) 98-125 L/min (26-33 gpm) |
| Optimale hydraulische druk | 230-280 bar (3300-4000 psi) 230-280 bar (3300-4000 psi) |
| Trommeltoerental | 119 tpm 119 tpm |
| Kantelhoekbereik +/- | 5.5° links/rechts 5.5° links/rechts |
| Sideshift-afstand | 25.6 in 650 mm |
| Conische bits | 48 48 |
| Standaardbittype | Universeel Universeel |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts