| Total bredd | 62 tum 1575 mm |
| Skärbredd | 60 tum 1524 mm |
| Maximal skärdiameter | 3 tum 76 mm |
| Hydraulik | Standardflöde utan elektronik Standardflöde utan elektronik |
| Total längd | 73 tum 1854 mm |
| Total höjd | 21.3 tum 542 mm |
| Vikt | 939.2 lb 426 kg |
| Optimalt hydraulflöde | 57–69 l/min (15–18 gallon/min) 57–69 l/min (15–18 gallon/min) |
| Optimalt hydraultryck | 150-230 bar (2176-3340 psi) 150-230 bar (2176-3340 psi) |
| Spetshastighet (beroende på flöde) | 3 987–4 821 m/min (10 415–15 897 fot/min) 3 987–4 821 m/min (10 415–15 897 fot/min) |
| Motordeplacement | 6.1 in³/rev 100 cm³/rev |
| Drivaxelmoment | 152–233 Nm (112–172 lb/ft) 152–233 Nm (112–172 lb/ft) |
Slaghackor BR115
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Total bredd
- 62 tum
- 1575 mm
- Skärbredd
- 60 tum
- 1524 mm
- Maximal skärdiameter
- 3 tum
- 76 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för BR115
Jämför BR115 med produkter som ofta jämförs.
Slaghackor
BR115
Vald
- Total bredd
- 62 tum
- 1575 mm
- Skärbredd
- 60 tum
- 1524 mm
- Maximal skärdiameter
- 3 tum
- 76 mm
Slaghackor
BR117
- Total bredd
- 68 tum
- 1727 mm
- Skärbredd
- 66 tum
- 1676 mm
- Maximal skärdiameter
- 3 tum
- 76 mm
Slaghackor
BR118
- Total bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Skärbredd
- 72 tum
- 1829 mm
- Maximal skärdiameter
- 3 tum
- 76 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger