| Toplam Genişlik | 74 inç 1880 mm |
| Kesme Genişliği | 72 inç 1829 mm |
| Maksimum Kesme Çapı | 3 inç 76 mm |
| Gerekli Hidrolik | Elektriksiz Standart Akış Elektriksiz Standart Akış |
| Toplam Uzunluk | 85 inç 2159 mm |
| Toplam Yükseklik | 21.3 inç 542 mm |
| Ağırlık | 1093.5 lb 496 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 57-87 l/dk. (15-23 gal/dk.) 57-87 l/dk. (15-23 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 150-230 bar (2.176-3.340 psi) 150-230 bar (2.176-3.340 psi) |
| Uç Hızı (Akışa Bağlıdır) | 3.175-4.845 mpm (10.415-15.897 fpm) 3.175-4.845 mpm (10.415-15.897 fpm) |
| Motor Hacmi | 8.5 in³/devir 140 cm³/devir |
| Tahrik Mili Torku | 217-329 Nm (160-243 lb/ft) 217-329 Nm (160-243 lb/ft) |
Çalı Kesiciler BR118
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Toplam Genişlik
- 74 inç
- 1880 mm
- Kesme Genişliği
- 72 inç
- 1829 mm
- Maksimum Kesme Çapı
- 3 inç
- 76 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: BR118
BR118 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Çalı Kesiciler
BR118
Seçildi
- Toplam Genişlik
- 74 inç
- 1880 mm
- Kesme Genişliği
- 72 inç
- 1829 mm
- Maksimum Kesme Çapı
- 3 inç
- 76 mm
Çalı Kesiciler
BR117
- Toplam Genişlik
- 68 inç
- 1727 mm
- Kesme Genişliği
- 66 inç
- 1676 mm
- Maksimum Kesme Çapı
- 3 inç
- 76 mm
Çalı Kesiciler
BR120
- Toplam Genişlik
- 79.7 inç
- 2025 mm
- Kesme Genişliği
- 78 inç
- 1981 mm
- Maksimum Kesme Çapı
- 3 inç
- 76 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm