| Verdichtingsbreedte | 11.3 in 286 mm |
| Aantal wielen | 2 2 |
| Machineklasse | 415-444 Graaf-laadcombinaties 415-444 Graaf-laadcombinaties |
| Aantal kussens | 18 18 |
| Gewicht | 873 lb 396 kg |
| Totale lengte | 39.2 in 995 mm |
| Totale hoogte | 44.8 in 1138 mm |
| Totale breedte | 15.7 in 398 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Verdichtingswielen 305 mm (12"), penbevestiging
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Verdichtingsbreedte
- 11.3 in
- 286 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Overzicht
Bij het opvullen van sleuven zijn verdichtingswielen een optie om de gewenste verdichtingsniveaus te bereiken tegen een lagere prijs.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 305 mm (12"), penbevestiging
Vergelijk 305 mm (12"), penbevestiging met vaak vergeleken producten.
Verdichters
305 mm (12"), penbevestiging
Geselecteerd
- Verdichtingsbreedte
- 11.3 in
- 286 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Verdichters
305 mm (12"), penbevestiging, 7-8 ton
- Verdichtingsbreedte
- 12 in
- 306 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-8 ton
- Minigraafmachines van 7-8 ton
Verdichters
406 mm (16"), vastgepend, 1 ton
- Verdichtingsbreedte
- 15.7 in
- 399 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 1 ton
- Minigraafmachines van 1 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Zware klei verdichten met Cat® verdichtingswielen
Gebruik van opvulplaat op Cat® verdichtingswiel om de bodem van de sleuf glad te maken