| Verdichtingsbreedte | 21.9 in 556 mm |
| Aantal wielen | 3 3 |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 7-8 ton Minigraafmachines van 7-8 ton |
| Aantal kussens | 27 27 |
| Gewicht | 1267.7 lb 575 kg |
| Totale lengte | 39.3 in 997 mm |
| Totale hoogte | 45.9 in 1165 mm |
| Totale breedte | 21.9 in 556 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Verdichtingswielen 610 mm (24"), 7-8 ton, penbevestiging
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Verdichtingsbreedte
- 21.9 in
- 556 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-8 ton
- Minigraafmachines van 7-8 ton
Overzicht
Bij het opvullen van sleuven zijn verdichtingswielen een optie om de gewenste verdichtingsniveaus te bereiken tegen een lagere prijs.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 610 mm (24"), 7-8 ton, penbevestiging
Vergelijk 610 mm (24"), 7-8 ton, penbevestiging met vaak vergeleken producten.
Verdichters
610 mm (24"), 7-8 ton, penbevestiging
Geselecteerd
- Verdichtingsbreedte
- 21.9 in
- 556 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-8 ton
- Minigraafmachines van 7-8 ton
Verdichters
559 mm (22 in) 5 Ton, penbevestiging
- Verdichtingsbreedte
- 21.8 in
- 553 mm
- Aantal wielen
- 4
- 4
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 5 ton
- Minigraafmachines van 5 ton
Verdichters
610 mm (24") 415-444, penbevestiging
- Verdichtingsbreedte
- 22 in
- 559 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Zware klei verdichten met Cat® verdichtingswielen
Gebruik van opvulplaat op Cat® verdichtingswiel om de bodem van de sleuf glad te maken