| Verdichtingsbreedte | 15.7 in 399 mm |
| Aantal wielen | 3 3 |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 1 ton Minigraafmachines van 1 ton |
| Aantal kussens | 24 24 |
| Gewicht | 476.2 lb 216 kg |
| Totale lengte | 27.3 in 693 mm |
| Totale hoogte | 31.2 in 792 mm |
| Totale breedte | 15.7 in 399 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Verdichtingswielen 406 mm (16"), vastgepend, 1 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Verdichtingsbreedte
- 15.7 in
- 399 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 1 ton
- Minigraafmachines van 1 ton
Overzicht
Bij het opvullen van sleuven zijn verdichtingswielen een optie om de gewenste verdichtingsniveaus te bereiken tegen een lagere prijs.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 406 mm (16"), vastgepend, 1 ton
Vergelijk 406 mm (16"), vastgepend, 1 ton met vaak vergeleken producten.
Verdichters
406 mm (16"), vastgepend, 1 ton
Geselecteerd
- Verdichtingsbreedte
- 15.7 in
- 399 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 1 ton
- Minigraafmachines van 1 ton
Verdichters
305 mm (12"), penbevestiging
- Verdichtingsbreedte
- 11.3 in
- 286 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Verdichters
406 mm (16"), penbevestiging, 2 ton
- Verdichtingsbreedte
- 15.7 in
- 399 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Zware klei verdichten met Cat® verdichtingswielen
Gebruik van opvulplaat op Cat® verdichtingswiel om de bodem van de sleuf glad te maken