| Trommelbreedte | 66 in 1676 mm |
| Gewicht | 2063.5 lb 936 kg |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Totale breedte | 73 in 1854 mm |
| Hoogte | 25 in 634 mm |
| Lengte | 39.7 in 1009 mm |
| Trommeldiameter | 25 in 634 mm |
| Optimale hydrauliekolie-opbrengst | 42-86 l/min (11-23 US-Gall/min.) 42-86 l/min (11-23 US-Gall/min.) |
| Optimale hydraulische druk | 145-235 bar (2100-3400 psi) 145-235 bar (2100-3400 psi) |
| Trommelfrequentie bij maximale opbrengst | 2946 trillingen/minuut 2946 trillingen/minuut |
| Kantelbereik trommeloscillatie | ± 15° ± 15° |
| Dynamische kracht | 11902.7 lb 5399 kg |
| Amplitude | 0.046 in 1.15 mm |
| Motorgrootte | 1.7 in³ 28 cm³ |
| Aandrijfmethode | Tandwielmotor - direct aangedreven Tandwielmotor - direct aangedreven |
Triltrommelverdichters CV117
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Trommelbreedte
- 66 in
- 1676 mm
- Gewicht
- 2063.5 lb
- 936 kg
- Vereiste hydrauliek
- Standaardopbrengst
- Standaardopbrengst
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor CV117
Vergelijk CV117 met vaak vergeleken producten.
Verdichters
CV117
Geselecteerd
- Trommelbreedte
- 66 in
- 1676 mm
- Gewicht
- 2063.5 lb
- 936 kg
- Vereiste hydrauliek
- Standaardopbrengst
- Standaardopbrengst
Verdichters
CV119
- Trommelbreedte
- 73 in
- 1854 mm
- Gewicht
- 2138.5 lb
- 970 kg
- Vereiste hydrauliek
- Standaardopbrengst
- Standaardopbrengst
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
360°-weergave
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Cat® schranklader en triltrommelverdichter 246D aan het werk
Cat® triltrommelverdichter effent een pad