Overzicht
Trilwerking en dynamische kracht bieden uitstekende verdichting in een compact formaat.
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 8
| Trilkracht | 8992.36 lb 40 kN |
| Slagfrequentie | 2200 bpm 2200 bpm |
| Breedte van grondplaat | 23.2 in 590 mm |
| Verdichtingsgebied | 4.7 ft² 0.44 m² |
| Druk van grondplaat | 13.3 psi 91.8 kPa |
| Lengte van grondplaat | 38.6 in 980 mm |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 10 gpm 38 L/min |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 69-87 L/min (18-23 gal/min) 69-87 L/min (18-23 gal/min) |
| Minimale bedrijfsdruk | 1599.8 psi 11030 kPa |
| Minimale bedrijfsdruk | 13.000-17.000 kPa (1,900-2,500 psi) 13.000-17.000 kPa (1,900-2,500 psi) |
| Gewicht | 771.6 lb 350 kg |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
CVP16 aan het werk in een sleuf