| Verdichtingsbreedte | 10.7 in 271 mm |
| Aantal wielen | 2 2 |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 1 ton Minigraafmachines van 1 ton |
| Aantal kussens | 16 16 |
| Gewicht | 341.7 lb 155 kg |
| Totale lengte | 28.6 in 726 mm |
| Totale hoogte | 29.6 in 752 mm |
| Totale breedte | 11.5 in 292 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Verdichtingswielen 305 mm (12 in), vastgepend, minigraafmachines van 1 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Verdichtingsbreedte
- 10.7 in
- 271 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 1 ton
- Minigraafmachines van 1 ton
Overzicht
Bij het opvullen van sleuven zijn verdichtingswielen een optie om de gewenste verdichtingsniveaus te bereiken tegen een lagere prijs.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 305 mm (12 in), vastgepend, minigraafmachines van 1 ton
Vergelijk 305 mm (12 in), vastgepend, minigraafmachines van 1 ton met vaak vergeleken producten.
Verdichters
305 mm (12 in), vastgepend, minigraafmachines van 1 ton
Geselecteerd
- Verdichtingsbreedte
- 10.7 in
- 271 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 1 ton
- Minigraafmachines van 1 ton
Verdichters
305 mm (12"), 2 ton, penbevestiging
- Verdichtingsbreedte
- 10.7 in
- 271 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
Verdichters
305 mm (12"), vastgepend, 3-4 ton
- Verdichtingsbreedte
- 10.7 in
- 271 mm
- Aantal wielen
- 2
- 2
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-4 ton
- Minigraafmachines van 3-4 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Zware klei verdichten met Cat® verdichtingswielen
Gebruik van opvulplaat op Cat® verdichtingswiel om de bodem van de sleuf glad te maken
Bekijk actuele aanbiedingen voor 305 mm (12 in), vastgepend, minigraafmachines van 1 ton
Meer aanbiedingen bekijken