| Trilkracht | 3596.94 lb 16 kN |
| Slagfrequentie | 2200 bpm 2200 bpm |
| Breedte van grondplaat | 12 in 305 mm |
| Verdichtingsgebied | 2 ft² 0.19 m² |
| Druk van grondplaat | 12.5 psi 86.5 kPa |
| Lengte van grondplaat | 31 in 787 mm |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 10 gpm 38 L/min |
| Optimale hydrauliekolieopbrengst | 40-50 L/min (11-13 gal/min) 40-50 L/min (11-13 gal/min) |
| Minimale bedrijfsdruk | 1599.8 psi 11030 kPa |
| Minimale bedrijfsdruk | 13.000-17.000 kPa (1,900-2,500 psi) 13.000-17.000 kPa (1,900-2,500 psi) |
| Gewicht | 330.7 lb 150 kg |
Trilplaatverdichters CVP16
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Trilkracht
- 3596.94 lb
- 16 kN
- Slagfrequentie
- 2200 bpm
- 2200 bpm
- Breedte van grondplaat
- 12 in
- 305 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor CVP16
Vergelijk CVP16 met vaak vergeleken producten.
Verdichters
CVP16
Geselecteerd
- Trilkracht
- 3596.94 lb
- 16 kN
- Slagfrequentie
- 2200 bpm
- 2200 bpm
- Breedte van grondplaat
- 12 in
- 305 mm
Verdichters
CVP28
- Trilkracht
- 6294.65 lb
- 28 kN
- Slagfrequentie
- 2200 bpm
- 2200 bpm
- Breedte van grondplaat
- 17.7 in
- 450 mm
Verdichters
CVP40
- Trilkracht
- 8992.36 lb
- 40 kN
- Slagfrequentie
- 2200 bpm
- 2200 bpm
- Breedte van grondplaat
- 23.2 in
- 590 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
CVP16 aan het werk in een sleuf