| Verdichtingsbreedte | 22 in 559 mm |
| Aantal wielen | 3 3 |
| Machineklasse | 415-444 Graaf-laadcombinaties 415-444 Graaf-laadcombinaties |
| Aantal kussens | 27 27 |
| Gewicht | 1179.5 lb 535 kg |
| Totale lengte | 39 in 991 mm |
| Totale hoogte | 43.7 in 1110 mm |
| Totale breedte | 22 in 559 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Verdichtingswielen 610 mm (24") 415-444, penbevestiging
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Verdichtingsbreedte
- 22 in
- 559 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Overzicht
Bij het opvullen van sleuven zijn verdichtingswielen een optie om de gewenste verdichtingsniveaus te bereiken tegen een lagere prijs.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 610 mm (24") 415-444, penbevestiging
Vergelijk 610 mm (24") 415-444, penbevestiging met vaak vergeleken producten.
Verdichters
610 mm (24") 415-444, penbevestiging
Geselecteerd
- Verdichtingsbreedte
- 22 in
- 559 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
- 415-444 Graaf-laadcombinaties
Verdichters
610 mm (24"), 7-8 ton, penbevestiging
- Verdichtingsbreedte
- 21.9 in
- 556 mm
- Aantal wielen
- 3
- 3
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-8 ton
- Minigraafmachines van 7-8 ton
Verdichters
914 mm (36"), 7-8 ton, penbevestiging
- Verdichtingsbreedte
- 34.8 in
- 884 mm
- Aantal wielen
- 5
- 5
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-8 ton
- Minigraafmachines van 7-8 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Zware klei verdichten met Cat® verdichtingswielen
Gebruik van opvulplaat op Cat® verdichtingswiel om de bodem van de sleuf glad te maken