Overzicht
Extra vorktanden maken de houtvorkdragers veelzijdiger en bieden verschillende stijlen en lengten om aan uw behoeften te voldoen.
Belangrijke specificaties
Extra vorktanden maken de houtvorkdragers veelzijdiger en bieden verschillende stijlen en lengten om aan uw behoeften te voldoen.
Weergave 1-6 van 4
| Totale lengte | 103.5 in 1703 mm |
| Lengte | 96 in 1524 mm |
| Breedte | 7.1 in 150 mm |
| Hoogte | 40 in 1016 mm |
| Tanddikte | 3 in 65 mm |
| Hefvermogen | 8558.3 lb 3465 kg |
| Gewicht | 718.7 lb 181 kg |
| Tandconfiguratie | Niet zwenkend, niet zwevend Niet zwenkend, niet zwevend |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts