| Totale lengte | 103.5 in 2628 mm |
| Lengte | 96 in 2438 mm |
| Breedte | 7.1 in 180 mm |
| Hoogte | 40 in 1016 mm |
| Tanddikte | 3 in 75 mm |
| Hefvermogen | 8558.3 lb 3882 kg |
| Gewicht | 718.7 lb 326 kg |
| Tandconfiguratie | Niet zwenkend, niet zwevend Niet zwenkend, niet zwevend |
Vorktanden voor boomstammen en hout 2438 mm (96 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Totale lengte
- 103.5 in
- 2628 mm
- Lengte
- 96 in
- 2438 mm
- Breedte
- 7.1 in
- 180 mm
Overzicht
Extra vorktanden maken de houtvorkdragers veelzijdiger en bieden verschillende stijlen en lengten om aan uw behoeften te voldoen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2438 mm (96 in)
Vergelijk 2438 mm (96 in) met vaak vergeleken producten.
Accessoires voor vorken
2438 mm (96 in)
Geselecteerd
- Totale lengte
- 103.5 in
- 2628 mm
- Lengte
- 96 in
- 2438 mm
- Breedte
- 7.1 in
- 180 mm
Accessoires voor vorken
1829 mm (72 in)
- Totale lengte
- 79.1 in
- 2008 mm
- Lengte
- 72 in
- 1829 mm
- Breedte
- 7.1 in
- 180 mm
Accessoires voor vorken
1829 mm (72 in)
- Totale lengte
- 79.1 in
- 2008 mm
- Lengte
- 72 in
- 1829 mm
- Breedte
- 5.9 in
- 150 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts