| Długość całkowita | 103.5 in 2008 mm |
| Długość | 96 in 1829 mm |
| Szerokość | 7.1 in 150 mm |
| Wysokość | 40 in 1016 mm |
| Grubość zębów | 3 in 65 mm |
| Udźwig | 8558.3 lb 4400 kg |
| Masa | 718.7 lb 204 kg |
| Konfiguracja zębów | Nieobrotowe, niepływające Nieobrotowe, niepływające |
Zęby wideł do kłód i tarcicy 1829 mm (72 in)
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Długość całkowita
- 103.5 in
- 2008 mm
- Długość
- 96 in
- 1829 mm
- Szerokość
- 7.1 in
- 150 mm
Podsumowanie
Dodatkowe zęby do wideł, dostępne w różnych odmianach i długościach, zwiększają wszechstronność uchwytów wideł do kłód i tarcicy.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 1829 mm (72 in)
Zobacz, jak 1829 mm (72 in) wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Akcesoria do wideł
1829 mm (72 in)
Wybrano
- Długość całkowita
- 103.5 in
- 2008 mm
- Długość
- 96 in
- 1829 mm
- Szerokość
- 7.1 in
- 150 mm
Akcesoria do wideł
1524 mm (60 in)
- Długość całkowita
- 67 in
- 1703 mm
- Szerokość
- 5.9 in
- 150 mm
- Wysokość
- 38 in
- 965 mm
Akcesoria do wideł
1829 mm (72 in)
- Długość całkowita
- 79.1 in
- 2008 mm
- Szerokość
- 5.9 in
- 150 mm
- Grubość zębów
- 2.6 in
- 65 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony