| Szerokość całkowita | 106.3 in 2700 mm |
| Szerokość zamiatania | 98.4 in 2500 mm |
| Średnica szczotki | 27.6 in 700 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Wysokość | 51.2 in 1300 mm |
| Długość | 60.4 in 1535 mm |
| Masa | 970 lb 440 kg |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 40-150 l/min (11-40 gal/min) 40-150 l/min (11-40 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 150-260 barów (2176-3771 psi) 150-260 barów (2176-3771 psi) |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 11.9 in³/obr 195 cm³/obr. |
| Prędkość szczotki przy maksymalnym przepływie | 385 obr./min 385 obr./min |
| Szerokość oczyszczania — ustawienie pod kątem (±30 stopni) | 86.6 in 2200 mm |
| Szerokość całkowita — ustawienie pod kątem (±30 stopni) | 94.5 in 2400 mm |
| Sposób napędu | Bezpośredni napęd Bezpośredni napęd |
| Typ adaptera | Wymaga grupy haka Wymaga grupy haka |
| Typ napięcia | 12 V 12 V |
Zamiatarki nastawne BA25 hydrauliczna, 12 V
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość całkowita
- 106.3 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
Podsumowanie
Używane do sprzątania parkingów, zakładów przemysłowych, tartaków, pasów startowych, ulic, podjazdów i alei.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu BA25 hydrauliczna, 12 V
Zobacz, jak BA25 hydrauliczna, 12 V wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Zamiatarki
BA25 hydrauliczna, 12 V
Wybrano
- Szerokość całkowita
- 106.3 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
Zamiatarki
BA22 hydrauliczna, 12 V, polipropylen/drut
- Szerokość całkowita
- 94.5 in
- 2400 mm
- Szerokość zamiatania
- 86.6 in
- 2200 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
Zamiatarki
BA22 hydrauliczna, 25 V, polipropylen/drut
- Szerokość całkowita
- 106 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Widok 360°
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony