| Szerokość całkowita | 90.4 in 2295 mm |
| Szerokość zamiatania | 72 in 1829 mm |
| Średnica szczotki | 26 in 660 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Wysokość | 34.3 in 872 mm |
| Długość | 72.3 in 1837 mm |
| Masa | 1256.6 lb 570 kg |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 145–235bar (2100–3400psi) 145–235bar (2100–3400psi) |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 24.7 in³/obr 405 cm³/obr. |
| Prędkość szczotki przy maksymalnym przepływie | 199obr./min 199obr./min |
| Pojemność zasobnika | 0.6 yd³ 0.49 m³ |
| Sposób napędu | Bezpośredni napęd Bezpośredni napęd |
Zamiatarki zbierające BP118C
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość całkowita
- 90.4 in
- 2295 mm
- Szerokość zamiatania
- 72 in
- 1829 mm
- Średnica szczotki
- 26 in
- 660 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu BP118C
Zobacz, jak BP118C wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Zamiatarki
BP118C
Wybrano
- Szerokość całkowita
- 90.4 in
- 2295 mm
- Szerokość zamiatania
- 72 in
- 1829 mm
- Średnica szczotki
- 26 in
- 660 mm
Zamiatarki
BP115C
- Szerokość całkowita
- 78.3 in
- 1990 mm
- Szerokość zamiatania
- 60 in
- 1524 mm
- Średnica szczotki
- 26 in
- 660 mm
Zamiatarki
BP25, 12 V lub 24 V
- Szerokość całkowita
- 106.3 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Widok 360°
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Zamiatarka zbierająca Cat® w pracy