Podsumowanie
Używane do sprzątania parkingów, zakładów przemysłowych, tartaków, pasów startowych, ulic, podjazdów i alei.
Najważniejsze dane
Używane do sprzątania parkingów, zakładów przemysłowych, tartaków, pasów startowych, ulic, podjazdów i alei.
Wyświetlanie 1-6 z 9
| Szerokość całkowita | 106 in 2700 mm |
| Szerokość zamiatania | 98.4 in 2500 mm |
| Średnica szczotki | 27.6 in 700 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowy przepływ Standardowy przepływ |
| Wysokość | 51.2 in 1300 mm |
| Długość | 60.4 in 1535 mm |
| Masa | 948 lb 430 kg |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 40–150 l/min (11–40 gpm) 40–150 l/min (11–40 gpm) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 150–260 bar (2176–3771 psi) 150–260 bar (2176–3771 psi) |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 11.9 in³/obr 195 cm³/obr. |
| Prędkość szczotki przy maksymalnym przepływie | 385 obr./min 385 obr./min |
| Szerokość oczyszczania — ustawienie pod kątem (±30 stopni) | 86.6 in 2200 mm |
| Szerokość całkowita — ustawienie pod kątem (±30 stopni) | 94.5 in 2400 mm |
| Sposób napędu | Bezpośredni napęd Bezpośredni napęd |
| Typ adaptera | Interfejs narzędzia Interfejs narzędzia |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony