Podsumowanie
Używane do sprzątania parkingów, zakładów przemysłowych, tartaków, pasów startowych, ulic, podjazdów i alei.
Najważniejsze dane
Używane do sprzątania parkingów, zakładów przemysłowych, tartaków, pasów startowych, ulic, podjazdów i alei.
Wyświetlanie 1-6 z 9
| Szerokość całkowita | 92 in 2336 mm |
| Szerokość zamiatania | 82.7 in 2100 mm |
| Średnica szczotki | 32.1 in 815 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | Standardowe natężenie przepływu ze złączem 14-stykowym Standardowe natężenie przepływu ze złączem 14-stykowym |
| Wysokość | 35.2 in 893 mm |
| Długość | 61.4 in 1560 mm |
| Masa | 892.9 lb 405 kg |
| Optymalne natężenie przepływu oleju hydraulicznego | 42–87 l/min (11–23 gal/min) 42–87 l/min (11–23 gal/min) |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 145–241 bar (2100–3500 psi) 145–241 bar (2100–3500 psi) |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 24.1 in³/obr 395 cm³/obr. |
| Prędkość szczotki przy maksymalnym przepływie | 200 obr./min 200 obr./min |
| Szerokość oczyszczania — ustawienie pod kątem (±30 stopni) | 71.7 in 1820 mm |
| Szerokość całkowita — ustawienie pod kątem (±30 stopni) | 79.5 in 2020 mm |
| Sposób napędu | Bezpośredni napęd Bezpośredni napęd |
| Typ adaptera | Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym Złącze ładowarki ze sterowaniem burtowym |
| Opcjonalne rozszerzenie osłony | 55.1 lb 25 kg |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony