| Szerokość całkowita | 106.3 in 2700 mm |
| Szerokość zamiatania | 98.4 in 2500 mm |
| Średnica szczotki | 27.6 in 700 mm |
| Wymagany układ hydrauliczny | 3. zawór 3. zawór |
| Wysokość | 51.2 in 1300 mm |
| Długość | 72 in 1830 mm |
| Masa | 1433 lb 650 kg |
| Optymalne ciśnienie oleju hydraulicznego | 150–260 bar (2176–3771 psi) 150–260 bar (2176–3771 psi) |
| Pojemność silnika hydraulicznego | 11.9 in³/obr 195 cm³/obr. |
| Prędkość szczotki przy maksymalnym przepływie | 385 obr./min 385 obr./min |
| Pojemność zasobnika | 0.9 yd³ 0.66 m³ |
| Napięcie | 12 V 12 V |
| Sposób napędu | Bezpośredni napęd Bezpośredni napęd |
| Typ adaptera | Wymaga grupy haka Wymaga grupy haka |
Zamiatarki zbierające BP25
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość całkowita
- 106.3 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu BP25
Zobacz, jak BP25 wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Zamiatarki
BP25
Wybrano
- Szerokość całkowita
- 106.3 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
Zamiatarki
BP25, 12 V lub 24 V
- Szerokość całkowita
- 106.3 in
- 2700 mm
- Szerokość zamiatania
- 98.4 in
- 2500 mm
- Średnica szczotki
- 27.6 in
- 700 mm
Zamiatarki
BP118C
- Szerokość całkowita
- 90.4 in
- 2295 mm
- Szerokość zamiatania
- 72 in
- 1829 mm
- Średnica szczotki
- 26 in
- 660 mm
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony