| Grijperoppervlak | 2.8 ft² 0.26 m² |
| Gewicht | 619.5 lb 281 kg |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 7-10 ton Minigraafmachines van 7-10 ton |
| Maximale kaakopening | 59.1 in 1500 mm |
| Algemene breedte (kaken open) | 65.9 in 1673 mm |
| Algemene breedte (kaken gesloten) | 35.6 in 903 mm |
| Algemene hoogte (kaken open) | 33.1 in 842 mm |
| Algemene hoogte (kaken gesloten) | 23.3 in 591 mm |
| Totale diepte | 21.3 in 540 mm |
| Minimale greepdiameter | 3.9 in 100 mm |
| Dikte van laadbakplaat | 0.6 in 16 mm |
| Armdiepte (buiten) | 18.9 in 480 mm |
| Armdiepte (binnen) | 16.5 in 418 mm |
| Type interface | Gereedschapsinterface Gereedschapsinterface |
| Vereiste hydrauliek | Tiltrotatorhulpstuk Tiltrotatorhulpstuk |
| Randmateriaal | AR500/HB500 AR500/HB500 |
| Maximale sluitkracht | 4136.5 ft·lbf 18.4 kN |
| Maximale belasting | 10582.2 lb 4800 kg |
Multifunctionele grijpers G208
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Grijperoppervlak
- 2.8 ft²
- 0.26 m²
- Gewicht
- 619.5 lb
- 281 kg
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-10 ton
- Minigraafmachines van 7-10 ton
Overzicht
Functioneert het best in toepassingen voor materiaaloverslag bij gebruik van afwijkend oppervlaktemateriaal.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor G208
Vergelijk G208 met vaak vergeleken producten.
Grijpers
G208
Geselecteerd
- Grijperoppervlak
- 2.8 ft²
- 0.26 m²
- Gewicht
- 619.5 lb
- 281 kg
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 7-10 ton
- Minigraafmachines van 7-10 ton
Grijpers
G206
- Grijperoppervlak
- 2.2 ft²
- 0.2 m²
- Gewicht
- 401.2 lb
- 182 kg
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 5-6 ton
- Minigraafmachines van 5-6 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts