| Sıkıştırma Genişliği | 17.7 inç 449 mm |
| Tekerlek Sayısı | 3 3 |
| Makine Sınıfı | 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler |
| Pabuç Sayısı | 27 27 |
| Ağırlık | 1228 lb 557 kg |
| Toplam Uzunluk | 39.3 inç 997 mm |
| Toplam Yükseklik | 45.9 inç 1165 mm |
| Toplam Genişlik | 17.7 inç 449 mm |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
Sıkıştırma Tekerlekleri 457 mm (18 inç) 7-8 Ton, Pimli
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Sıkıştırma Genişliği
- 17.7 inç
- 449 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
Görüntüleme
Kanallar geri doldurulurken, Sıkıştırma Tekerleri, istenilen sıkıştırma seviyelerine daha düşük bir fiyat noktasında erişmek için bir seçenektir.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 457 mm (18 inç) 7-8 Ton, Pimli
457 mm (18 inç) 7-8 Ton, Pimli ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Silindirler
457 mm (18 inç) 7-8 Ton, Pimli
Seçildi
- Sıkıştırma Genişliği
- 17.7 inç
- 449 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
Silindirler
406 mm (16 inç) 5 Ton, Pimli
- Sıkıştırma Genişliği
- 15.7 inç
- 399 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 5 Tonluk Mini Ekskavatörler
- 5 Tonluk Mini Ekskavatörler
Silindirler
457 mm (18 inç) 415-444 Pimli
- Sıkıştırma Genişliği
- 17.3 inç
- 439 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 415-444 Kazıcı Yükleyiciler
- 415-444 Kazıcı Yükleyiciler
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm
Cat® Sıkıştırma Tekeriyle ağır kil sıkıştırılıyor
Kanalın tabanını düzleştirmek için Cat® Sıkıştırma Tekerindeki geri doldurma plakası kullanılıyor