| Sıkıştırma Genişliği | 22 inç 559 mm |
| Tekerlek Sayısı | 3 3 |
| Makine Sınıfı | 415-444 Kazıcı Yükleyiciler 415-444 Kazıcı Yükleyiciler |
| Pabuç Sayısı | 27 27 |
| Ağırlık | 1179.5 lb 535 kg |
| Toplam Uzunluk | 39 inç 991 mm |
| Toplam Yükseklik | 43.7 inç 1110 mm |
| Toplam Genişlik | 22 inç 559 mm |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
Sıkıştırma Tekerlekleri 610 mm (24 inç) 415-444 Pimli
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Sıkıştırma Genişliği
- 22 inç
- 559 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 415-444 Kazıcı Yükleyiciler
- 415-444 Kazıcı Yükleyiciler
Görüntüleme
Kanallar geri doldurulurken, Sıkıştırma Tekerleri, istenilen sıkıştırma seviyelerine daha düşük bir fiyat noktasında erişmek için bir seçenektir.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 610 mm (24 inç) 415-444 Pimli
610 mm (24 inç) 415-444 Pimli ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Silindirler
610 mm (24 inç) 415-444 Pimli
Seçildi
- Sıkıştırma Genişliği
- 22 inç
- 559 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 415-444 Kazıcı Yükleyiciler
- 415-444 Kazıcı Yükleyiciler
Silindirler
610 mm (24 inç) 7-8 Ton, Pimli
- Sıkıştırma Genişliği
- 21.9 inç
- 556 mm
- Tekerlek Sayısı
- 3
- 3
- Makine Sınıfı
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
Silindirler
914 mm (36 inç) 7-8 Ton, Pimli
- Sıkıştırma Genişliği
- 34.8 inç
- 884 mm
- Tekerlek Sayısı
- 5
- 5
- Makine Sınıfı
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
- 7-8 Tonluk Mini Ekskavatörler
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm
Cat® Sıkıştırma Tekeriyle ağır kil sıkıştırılıyor
Kanalın tabanını düzleştirmek için Cat® Sıkıştırma Tekerindeki geri doldurma plakası kullanılıyor