| Çalışma Genişliği | 23.6 inç 600 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 6.7 inç 170 mm |
| Gerekli Hidrolik | Yüksek Akışlı Yüksek Akışlı |
| Toplam Genişlik | 73.1 inç 1858 mm |
| Toplam Uzunluk | 56.4 inç 1432 mm |
| Toplam Yükseklik | 36.6 inç 930 mm |
| Ağırlık | 2685.2 lb 1218 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 98-125 l/dk. (26-33 gal/dk.) 98-125 l/dk. (26-33 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 230-280 bar (3.300-4.000 psi) 230-280 bar (3.300-4.000 psi) |
| Tambur Devri | 149 dev/dk. 149 dev/dk. |
| Opsiyonel Tambur Genişliği/Derinliği | 80/200, 150/200, 300/200, 450/200, 600/170 mm (3/8, 6/8, 12/8, 18/8, 24/7 inç) 80/200, 150/200, 300/200, 450/200, 600/170 mm (3/8, 6/8, 12/8, 18/8, 24/7 inç) |
| Yatırma Açısı Aralığı | 8° Sol/Sağ 8° Sol/Sağ |
| Yana Kaydırma Hareketi | 29.5 inç 750 mm |
| Konik Uçlar | 54 54 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
| Su Deposu Kapasitesi | 42.3 gal (ABD) 160 l |
Asfalt Kazıma Makineleri PC306 With Water
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: PC306 With Water
PC306 With Water ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Asfalt Kazıma Makineleri
PC306 With Water
Seçildi
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
Asfalt Kazıma Makineleri
PC306
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
Asfalt Kazıma Makineleri
PC306 XD
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 9.8 inç
- 250 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı XPS
- Yüksek Akışlı XPS
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
360 Görüntü
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm