| Çalışma Genişliği | 17.7 inç 450 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 5.9 inç 150 mm |
| Gerekli Hidrolik | 1. Yardımcı 1. Yardımcı |
| Toplam Genişlik | 37.1 inç 943 mm |
| Toplam Uzunluk | 37.3 inç 947 mm |
| Toplam Yükseklik | 34.1 inç 866 mm |
| Ağırlık | 1468.3 lb 666 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 75-140 l/dk. (20-37 gal/dk.) 75-140 l/dk. (20-37 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 150-250 bar (2.175-3.625 psi) 150-250 bar (2.175-3.625 psi) |
| Tambur Devri | 220 dev/dk. 220 dev/dk. |
| Maksimum Tambur Genişliği | 17.7 inç 450 mm |
| Konik Uçlar | 48 48 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Asfalt Kazıma Makineleri PC45
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Çalışma Genişliği
- 17.7 inç
- 450 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.9 inç
- 150 mm
- Gerekli Hidrolik
- 1. Yardımcı
- 1. Yardımcı
Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: PC45
PC45 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Asfalt Kazıma Makineleri
PC45
Seçildi
- Çalışma Genişliği
- 17.7 inç
- 450 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.9 inç
- 150 mm
- Gerekli Hidrolik
- 1. Yardımcı
- 1. Yardımcı
Asfalt Kazıma Makineleri
PC412
- Çalışma Genişliği
- 47.2 inç
- 1200 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.1 inç
- 130 mm
- Gerekli Hidrolik
- XHP / XE
- XHP / XE
Asfalt Kazıma Makineleri
PC408
- Çalışma Genişliği
- 29.5 inç
- 750 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- XHP / XE
- XHP / XE
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm