| Çalışma Genişliği | 13.8 inç 350 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 5.9 inç 150 mm |
| Gerekli Hidrolik | Standart Akış Standart Akış |
| Toplam Genişlik | 68 inç 1728 mm |
| Toplam Uzunluk | 44 inç 1117 mm |
| Toplam Yükseklik | 37 inç 941 mm |
| Ağırlık | 1503.6 lb 682 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 60-80 l/dk. (16-21 gal/dk.) 60-80 l/dk. (16-21 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 210-230 bar (3.050-3.300 psi) 210-230 bar (3.050-3.300 psi) |
| Tambur Devri | 181 dev/dk. 181 dev/dk. |
| Opsiyonel Tambur Genişliği/Derinliği | 400/150 mm (16/6 inç) 400/150 mm (16/6 inç) |
| Yatırma Açısı Aralığı | 8.5° Sol/Sağ 8.5° Sol/Sağ |
| Yana Kaydırma Hareketi | 25.6 inç 650 mm |
| Konik Uçlar | 36 36 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Asfalt Kazıma Makineleri PC104
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Çalışma Genişliği
- 13.8 inç
- 350 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.9 inç
- 150 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: PC104
PC104 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Asfalt Kazıma Makineleri
PC104
Seçildi
- Çalışma Genişliği
- 13.8 inç
- 350 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.9 inç
- 150 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
Asfalt Kazıma Makineleri
PC105
- Çalışma Genişliği
- 17.7 inç
- 450 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 5.9 inç
- 150 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
Asfalt Kazıma Makineleri
PC305
- Çalışma Genişliği
- 17.7 inç
- 450 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
360 Görüntü
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm