| Çalışma Genişliği | 23.6 inç 600 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 6.7 inç 170 mm |
| Gerekli Hidrolik | Yüksek Akışlı Yüksek Akışlı |
| Toplam Genişlik | 73.1 inç 1858 mm |
| Toplam Uzunluk | 49.1 inç 1248 mm |
| Toplam Yükseklik | 36.6 inç 930 mm |
| Ağırlık | 2107.6 lb 956 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 98-125 l/dk. (26-33 gal/dk.) 98-125 l/dk. (26-33 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 230-280 bar (3.300-4.000 psi) 230-280 bar (3.300-4.000 psi) |
| Tambur Devri | 149 dev/dk. 149 dev/dk. |
| Opsiyonel Tambur Genişliği/Derinliği | 80/200, 150/200, 300/200, 450/200, 600/170 mm (3/8, 6/8, 12/8, 18/8, 24/7 inç) 80/200, 150/200, 300/200, 450/200, 600/170 mm (3/8, 6/8, 12/8, 18/8, 24/7 inç) |
| Yatırma Açısı Aralığı | 8° Sol/Sağ 8° Sol/Sağ |
| Yana Kaydırma Hareketi | 29.5 inç 750 mm |
| Konik Uçlar | 54 54 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Asfalt Kazıma Makineleri PC306
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: PC306
PC306 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Asfalt Kazıma Makineleri
PC306
Seçildi
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
Asfalt Kazıma Makineleri
PC305
- Çalışma Genişliği
- 17.7 inç
- 450 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
Asfalt Kazıma Makineleri
PC306 With Water
- Çalışma Genişliği
- 23.6 inç
- 600 mm
- Maksimum Kesme Derinliği
- 6.7 inç
- 170 mm
- Gerekli Hidrolik
- Yüksek Akışlı
- Yüksek Akışlı
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
360 Görüntü
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm