Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Önemli Özellikler
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
15 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Çalışma Genişliği | 17.7 inç 450 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 5.9 inç 150 mm |
| Gerekli Hidrolik | Standart Akış Standart Akış |
| Toplam Genişlik | 68 inç 1728 mm |
| Toplam Uzunluk | 46.5 inç 1182 mm |
| Toplam Yükseklik | 36.5 inç 928 mm |
| Ağırlık | 1629.2 lb 739 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 80-115 l/dk. (21-30 gal/dk.) 80-115 l/dk. (21-30 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 210-230 bar (3.050-3.300 psi) 210-230 bar (3.050-3.300 psi) |
| Tambur Devri | 191 dev/dk. 191 dev/dk. |
| Opsiyonel Tambur Genişliği/Derinliği | 75/200, 150/200, 200/200, 300/200, 450/150 mm (3/8, 6/8, 8/8, 12/8, 18/6 inç) 75/200, 150/200, 200/200, 300/200, 450/150 mm (3/8, 6/8, 8/8, 12/8, 18/6 inç) |
| Yatırma Açısı Aralığı | 8.5° Sol/Sağ 8.5° Sol/Sağ |
| Yana Kaydırma Hareketi | 25.6 inç 650 mm |
| Konik Uçlar | 42 42 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm