Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Önemli Özellikler
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
15 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Çalışma Genişliği | 17.7 inç 450 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 6.7 inç 170 mm |
| Gerekli Hidrolik | Yüksek Akışlı Yüksek Akışlı |
| Toplam Genişlik | 73.1 inç 1858 mm |
| Toplam Uzunluk | 49.1 inç 1248 mm |
| Toplam Yükseklik | 36.6 inç 930 mm |
| Ağırlık | 1869.5 lb 848 kg |
| Optimum Hidrolik Akış | 98-125 l/dk. (26-33 gal/dk.) 98-125 l/dk. (26-33 gal/dk.) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 230-280 bar (3.300-4.000 psi) 230-280 bar (3.300-4.000 psi) |
| Tambur Devri | 149 dev/dk. 149 dev/dk. |
| Opsiyonel Tambur Genişliği/Derinliği | 80/200, 150/200, 300/200 mm (3/8, 6/8, 12/8 inç) 80/200, 150/200, 300/200 mm (3/8, 6/8, 12/8 inç) |
| Yatırma Açısı Aralığı | 8° Sol/Sağ 8° Sol/Sağ |
| Yana Kaydırma Hareketi | 29.5 inç 750 mm |
| Konik Uçlar | 42 42 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm