Görüntüleme
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
Önemli Özellikler
Yüksek hızlı tambur ve konik uçlar, yeniden yüzey kaplama yapmadan önce asfalt ve betonu hızlı bir şekilde kaldırır.
10 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Çalışma Genişliği | 13.8 inç 350 mm |
| Maksimum Kesme Derinliği | 4.7 inç 120 mm |
| Gerekli Hidrolik | 1. Yardımcı 1. Yardımcı |
| Toplam Genişlik | 33.7 inç 856 mm |
| Toplam Uzunluk | 33.9 inç 860 mm |
| Toplam Yükseklik | 31.8 inç 808 mm |
| Ağırlık | 19.3 inç 489 mm |
| Optimum Hidrolik Akış | 45-80 l/dk. (12-21 gpm) 45-80 l/dk. (12-21 gpm) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 150-250 bar (2.175-3.625 psi) 150-250 bar (2.175-3.625 psi) |
| Tambur Devri | 255 dev/dk. 255 dev/dk. |
| Maksimum Tambur Genişliği | 13.8 inç 350 mm |
| Konik Uçlar | 42 42 |
| Standart Uç Tipi | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm