| Breedte | 70 in 1778 mm |
| Tandruimte - Maximum breedte | 65.7 in 1670 mm |
| Tandruimte - Minimum breedte | 47.6 in 1210 mm |
| Tandlengte | 54 in 1372 mm |
| Tandbreedte | 6 in 152 mm |
| Maximum klemopening | 98.8 in 2510 mm |
| Minimum klemopening | 6 in 152 mm |
| Gewicht | 4327.7 lb 1963 kg |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
Semivorken voor houtzagerijen 1372 mm (54 in), Fusion™-koppeling
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1372 mm (54 in), Fusion™-koppeling
Vergelijk 1372 mm (54 in), Fusion™-koppeling met vaak vergeleken producten.
Vorken
1372 mm (54 in), Fusion™-koppeling
Geselecteerd
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
Vorken
1219 mm (48") Fusion-koppeling
- Breedte
- 70 in
- 1778 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 65.7 in
- 1670 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 47.6 in
- 1210 mm
Vorken
1524 mm (60") Fusion-koppeling
- Breedte
- 84 in
- 2134 mm
- Tandruimte - Maximum breedte
- 82.1 in
- 2086 mm
- Tandruimte - Minimum breedte
- 60.9 in
- 1547 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Semi Millyard-vorken laden losse boomstammen.
Semi Millyard-vorken vervoeren gezaagd timmerhout.