| Breedte van vork | 96 in 2419 mm |
| Breedte over tanden | 96 in 2419 mm |
| Breedte tussen tanden | 76 in 1936 mm |
| Tandlengte | 65 in 1618 mm |
| Tandbreedte | 9.5 in 241 mm |
| Hoogte van binnenkant | 58 in 1467 mm |
| opening van klembak | 101 in 2554 mm |
| Eindzone | 22.6 ft² 2.1 m² |
| Gewicht | 5160 lb 2340 kg |
Boomvorken 2419 mm (96")
Prijsopgave aanvragen Dealer zoekenBelangrijke specificaties
- Breedte van vork
- 96 in
- 2419 mm
- Breedte over tanden
- 96 in
- 2419 mm
- Breedte tussen tanden
- 76 in
- 1936 mm
Productspecificaties voor 2419 mm (96")
Vergelijk 2419 mm (96") met vaak vergeleken producten.
Vorken
2419 mm (96")
Geselecteerd
- Breedte van vork
- 96 in
- 2419 mm
- Breedte over tanden
- 96 in
- 2419 mm
- Breedte tussen tanden
- 76 in
- 1936 mm
Vorken
2479 mm (98")
- Breedte van vork
- 98 in
- 2489 mm
- Breedte over tanden
- 95 in
- 2412 mm
- Breedte tussen tanden
- 95 in
- 2412 mm
Vorken
2298 mm (90")
- Breedte van vork
- 90 in
- 2298 mm
- Breedte over tanden
- 90 in
- 2298 mm
- Breedte tussen tanden
- 73 in
- 1857 mm