| Breedte | 66 in 1676 mm |
| Hoogte | 22.9 in 581 mm |
| Gewicht | 436.5 lb 198 kg |
| Lengte | 36.4 in 924 mm |
| Bruikbare lengte van tand | 25.1 in 637 mm |
| Diameter tanden | 1.3 in 31.75 mm |
| Aantal tanden | 7 7 |
| Tandbreedte | 1.3 in 31.75 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Utiliteitsvorken 1676 mm (66")
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 66 in
- 1676 mm
- Hoogte
- 22.9 in
- 581 mm
- Gewicht
- 436.5 lb
- 198 kg
Overzicht
Cat® utiliteitsvorken zijn ontworpen voor het verwerken van een uiteenlopende reeks materialen onder diverse bedrijfsomstandigheden.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1676 mm (66")
Vergelijk 1676 mm (66") met vaak vergeleken producten.
Vorken
1676 mm (66")
Geselecteerd
- Breedte
- 66 in
- 1676 mm
- Hoogte
- 22.9 in
- 581 mm
- Gewicht
- 436.5 lb
- 198 kg
Vorken
1829 mm (72 in)
- Breedte
- 72 in
- 1829 mm
- Hoogte
- 22.9 in
- 581 mm
- Gewicht
- 485 lb
- 220 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Utiliteitsvorken op een D-serie schranklader