| Breedte | 100.7 in 2559 mm |
| Tandlengte | 72 in 1829 mm |
| Gewicht | 4301.2 lb 1951 kg |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
| Vereiste hydrauliek | 3e functie 3e functie |
| Wagenhoogte - Gesloten klem | 52 in 1321 mm |
| Wagenhoogte - Open klem | 123.7 in 3143 mm |
| Tandruimte - Maximum breedte | 96 in 2438 mm |
| Tandbreedte | 8 in 203 mm |
| Tanddikte | 3 in 76 mm |
| Hefvermogen | 7400.9 lb 3357 kg |
Vorken voor pijpen en palen 1829 mm (72 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 100.7 in
- 2559 mm
- Tandlengte
- 72 in
- 1829 mm
- Gewicht
- 4301.2 lb
- 1951 kg
Overzicht
Cat® vorken voor pijpen en palen zijn ontworpen en gebouwd voor gebruik bij het boren in olie- en gasvelden, de aanleg van pijpleidingen en bovengrondse nutsvoorzieningen.
Kenmerken in één oogopslag
- Robuuste slede en bovenklem zorgen voor hoge productieniveaus
- Brede tweedelige klem houdt de pijp op zijn plaats tegen tanden en wagen
- Klem kan gepositioneerd worden voor gewenste diameter van materialen
- Enkelvoudige stammen of meerdere stukken, met dezelfde diameter, kunnen tegelijkertijd getransporteerd worden, wat de productiviteit verhoogt
- De breedte van de tanden kan worden aangepast om beter aan de toepassingseisen te voldoen
- Geen gereedschap nodig voor afstelling
Productspecificaties voor 1829 mm (72 in)
Vergelijk 1829 mm (72 in) met vaak vergeleken producten.
Vorken
1829 mm (72 in)
Geselecteerd
- Breedte
- 100.7 in
- 2559 mm
- Tandlengte
- 72 in
- 1829 mm
- Gewicht
- 4301.2 lb
- 1951 kg
Vorken
1524 mm (60 inch)
- Breedte
- 100.7 in
- 2559 mm
- Tandlengte
- 60 in
- 1524 mm
- Gewicht
- 3505.3 lb
- 1590 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts